Про компанію
Наша місія

Наша місія – безпечні, ефективні, доступні технології та машини для переробки зерна, які забезпечать людству статки, партнерам – прибуток, компанії «ОЛИС» – процвітання!

Олис
Сьогодні ми:
  • Маємо оригінальні сучасні технології та обладнання за всіма основними напрямками очищення зерна, виробництва борошна та крупи, що підтверджується більш ніж 30 патентами у зазначеній області;
  • Випускаємо близько 200 найменувань обладнання;
  • Маємо можливість виробництва різних зерноочисних комплексів, млинів і крупоцехів від етапу розробки технології до введення об’єктів в експлуатацію на обладнанні власного виробництва.

Серед напрямків, що розвиваються, особлива увага приділяється контролю якості зерна та продуктів його переробки. Результати докладених зусиль втілені в більш ніж 20-ти найменуваннях лабораторних приладів, що серійно випускаються. З гордістю повідомляємо, що в Україні, яка є найбільшим світовим виробником зерна, кожна лабораторія оцінки його якості працює на обладнанні нашого виробництва!

На нашому підприємстві впроваджено та використовуються найсучасніші технології проектування, конструювання та обробки металів, а також управління якістю та підприємством в цілому. Технологічний рівень та організація нашого виробництва дозволяє забезпечити високу якість виробів за переконливими цінами та постачати їх більш ніж у 25 країн близького та далекого зарубіжжя. Зусилля, які докладаються протягом двадцяти років, дозволили нам завоювати цю довіру.

Ми винаходимо, експериментуємо, проектуємо, конструюємо, виготовляємо, впроваджуємо, навчаємо та постійно вчимося самі. Відмінним нашим принципом є пошук раціональних методів на вирішення складних технологічних завдань, що дозволяє забезпечити значний економічний ефект під час впровадження. Тому наші проекти та окремі вироби вигідно відрізняються ефективністю від створених за традиційними підходами.

Основу дослідницького та інженерно-технічного персоналу нашого підприємства складають найкращі випускники Одеської національної академії харчових технологій, які здобули величезний практичний досвід на підприємствах галузі хлібопродуктів. Основою конструкторської групи та виробничого персоналу є колишні працівники верстатобудівних підприємств м. Одеси, чий високий професіоналізм відомий далеко за межами нашого міста.

Верещинський Олександр Павлович
Засновник компанії, доктор технічних наук
Наші знання та можливості для Вас відкриті та доступні. Раді будемо приймати Вас у нашій компанії та у нашому місті.
з повагою, Верещинський Олександр Павлович

Переваги

Країн у яких працюють наші об'єкти

Років досвіду розробок та впровадження

Найменувань обладнання, що випускається

Працюючих виробництв у світі

Переваги
НАШІ СЕРТИФІКАТИ
НАПРЯМКИ
ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ "ОЛИС"
scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.