Лабораторне обладнання, купити Лабораторне обладнання в Україні за найкащою ціною | ОЛИС

Лабораторне обладнання

Лабораторне обладнання та лабораторні прилади

Контроль якості зерна та продуктів його переробки у сфері агробізнесу був і залишається найактуальнішим питанням, тому саме якість сировини і готової продукції – це запорука фінансового добробуту будь-якого виробництва.

Наша компанія займається розробкою технологій і виробництвом устаткування з переробки зерна. Використовуючи для контролю якості зерна та продуктів його переробки наявне на ринку лабораторне обладнання, ми виявили, що більшість з лабораторних приладів, які беруть свій початок з радянських часів, є морально застарілими, враховуючи сучасні технологічні досягнення в області проведення аналізів, а імпортні лабораторні прилади – дорогі та не завжди відповідають потребам вітчизняного ринку.У зв’язку з цим у діяльності нашої компанії в 2007 році було відкрито новий напрям – виробництво лабораторного обладнання. Власне виробництво дозволило «OLIS» стати лідером серед українських виробників лабораторної продукції.

Спеціалізацією компанії є лабораторне обладнання для контролю якості зерна, борошна, крупи, комбікормів та інших зернових продуктів. Лінійка цього обладнання у компанії досить різноманітна. Це обладнання для пробопідготовки та очищення (дільники зерна, розсійники лабораторні, млини лабораторні, лущильники лабораторні), визначення вологості (шафи та печі сушильні, охолоджувачі бюксів), аналізу фізичних властивостей зерна (діафаноскопи, пурки), аналізу функціонально-технологічних властивостей зерна та зернопродуктів (тістозамішувачі лабораторні, вимірювачі деформації клейковини, преси лабораторні для олії).

Багато лабораторних приладів, що випускаються компанією, мають ряд оригінальних конструктивних рішень. Вироблене обладнання дуже надійне і розраховане на тривалий термін експлуатації. Якість обладнання неодноразово перевірено у виробничих умовах, в лабораторіях наших замовників. Компанією «OLIS» впроваджена система управління якістю ISO 9001, підтримується принцип індивідуального підходу до кожного замовника, надається сервісне обслуговування високої якості і швидкості.

Laboratorne obladnannia.Як перспективна компанія, «OLIS» постійно вдосконалюється у боротьбі за свій пріоритет на ринку виробників. В 2022 році проведено широку модернізацію лабораторного обладнання, починаючі з покращення експлуатаційних характеристик, удосконалення конструкції, зміни дизайну до ренеймінга (власне лабораторне обладнання отримало назву «OLISLAB») та удосконалення технічної документації та пакування. А в найближчому майбутньому «OLIS» запропонує нове лабораторне обладнання, розширюючи горизонти ринку виробництва лабораторної техніки в цілому.

На даний час нашою компанією розроблено та серійно випускається 18 лабораторних виробів:

На сайті представлено опис, технічні характеристики та особливості лабораторного обладнання, пропонованого для замовника. Сподіваємося, що дана інформація стане основою при прийнятті Вами рішення для того, щоб обрати наше обладнання.

Якщо є питання – звертайтесь! Проконсультуємо, разом підберемо лабораторне обладнання, яке буде найбільш ефективним і корисним для вашої лабораторії.

scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.