Відгуки про компанію

ВІДГУКИ ПРО КОМПАНІЮ

Білоцерківський КХП

Відгук про роботу обладнання ТОВ ОЛИС на підприємстві “Білоцерківський” КХП, м. Біла Церква. Білоцерків хлібопродукт – сучасне потужне зернопереробне підприємство, засноване 1910 року.

ТОВ “Волинь-Зерно-Продукт”

ТОВ “Волинь-Зерно-Продукт” сьогодні є одним із найбільших у регіоні багато цільовим виробничим комплексом, який виробляє борошно пшеничне, макарони, крупи, різні види комбікормів та кормових сумішей.
На підприємстві встановлено:

  • Зерновий сепаратор ЛУЧ ЗСО-200;
  • Скальператор СКО-200.

Також, лабораторне обладнання:

  • Розсійник лабораторний універсальний РЛУ-1;
  • Лабораторний млин ЛМТ-2;
  • Тістомішалка ТЛ-2;
  • Прес ручний ПРОМ.
ТОВ «Деражня – млин»

На підприємстві встановлено:

  • – Дебрандер конструкції “Каскад” (Машина для глибокої обробки поверхні зерна);
  • – Зерновий сепаратор ЛУЧ ЗСО-75;
  • – Зерновий сепаратор ЛУЧ ЗСО-200.
ТОВ “Прометей-Сервіс”

У 2020 році компанією ОЛИС запущено комплекс з очищення зерна на базі сепаратора ЛУЧ ЗСО-200 в Миколаївській області! Пропонуємо Вашій увазі відгук керівника підприємства ТОВ “Прометей-Сервіс”. На підприємстві встановлено зерноочисний сепаратор барабанного типу ЛУЧ ЗСО-200 продуктивністю 200 т/год.

ПП «Агросистема+»

5 років тому клієнтом нашої компанії стало ПП «Агросистема+» у місті Тетіїв у Київській області. У цьому відео директор підприємства розповідає про роботу Зернового сепаратора ЛУЧ ЗСО-150.

Фермерське господарство “Дубовик”

Представляємо Вашій увазі відгук про роботу зерноочисного сепаратора плоскорешітного типу ПСО-100 на підприємстві в Чернігівській області!

ТОВ АГРО-РОСЬ

Відгук про роботу зерноочисного сепаратора барабанного типу ЛУЧ ЗСО-150 та плоско-решітного сепаратора ГОРИЗОНТ-К-300 на підприємстві ТОВ “АГРО-РОСЬ” в Черкаській області.

ТОВ “ВЕРТЕКС-СХІД”

Відгук Євгенія Касаткіна ТОВ “ВЕРТЕКС-СХІД” про роботу агрегатного універсального крупозаводу ОПТИМАТИК К-15.

Петропавлівський крупозавод Казахстан

У Республіці Казахстан (м. Петропавловськ) введено в експлуатацію завод із переробки зерна гречки та інших зернових культур.

ЛУЧ ЗСО-75, встановлений у Хмельницькій області

Зерновий сепаратор ПРОМІНЬ ЗСО-75, встановлений у Хмельницькій області у 2015 році.

ТОВ “Мибеко”

ТОВ “Мибеко” в особі директора Кадирова Халіма Наімовича висловлює щиру подяку колективу ТОВ “ОЛИС” за плідну співпрацю та професіоналізм. Завдяки нашим спільним зусиллям і добропорядному ставленню до роботи, наш спільний проєкт – “Крупоцех з переробки вівса 60 т/добу з лінією пластівців 34 т/добу”, завершився успішно та став гідним прикладом якості та професіоналізма.

ТОВ “ПРОТЕЇН-ПРОДАКШИН”

У 2020 році компанією ОЛИС запущено комплекс з очищення зерна на базі сепаратора ЛУЧ ЗСО-200 в Миколаївській області! Пропонуємо Вашій увазі відгук керівника підприємства ТОВ “Прометей-Сервіс”. На підприємстві встановлено зерноочисний сепаратор барабанного типу ЛУЧ ЗСО-200 продуктивністю 200 т/год.

ТОВ “ОПТИМУС ПЛЮС”

Компанія ТОВ “ОЛИС” зарекомендувала себе як надійний виробник та постачальник лабораторного обладнання.

Компанія ТОВ “Оптімус Плюс” дякує Вам за багаторічну успішну співпрацю, за уважність до вимог та побажань клієнтів, оперативність у наданні інформації про товар, супровідні документи, в тому числі, бухгалтерські, постачання товару, сервісне обслуговування.

Сподіваємося, що майбутня співпраця принесе такі самі приємні емоції.

ТОВ “ТІС-Зерно”

Компанія ТОВ “ОЛИС” зарекомендувала себе як надійний виробник та постачальник лабораторного обладнання. Компанія ТОВ “ТІС-Зерно” висловлює щиру подяку ТОВ “ОЛИС” за багаторічну взаємовигідну співпрацю. За весь період співробітництва поставки лабораторного обладнання здійснювалися оперативно, своєчасно, в повному обсязі та належній якості. Також хотілося б відзначити оперативність та якість сервісного обслуговування, як гарантійного, так і післягарантійного. Дякуємо за Ваш професіоналізм та сподіваємось на подальшу співпрацю.

scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.