Ретельне очищення зерна, купити Ретельне очищення зерна в Україні за найкащою ціною | ОЛИС

Ретельне очищення зерна

При виробництві зерна у якості насіннєвого матеріалу фермери використовують насіння зарубіжних чи вітчизняних виробників насіння або зерно власного врожаю. Виробники насіння надають вже очищене та відкаліброване насіння, що має високі параметри схожості та готове до посіву. При використанні власного зерна процес ретельного очищення зерна та його калібрування необхідно зробити самостійно.

У компанії ОЛИС є готове модульне рішення (мал. 1, мал. 2), яке має весь набір необхідного технологічного обладнання. Основне завдання такої лінії забезпечити чистоту насіннєвого матеріалу, зберегти параметри схожості та вибрати із зернової суміші найбільш повноважні та доброякісні фракції, які мають високу схожість та в майбутньому забезпечують високу врожайність.

Універсальна насіннєва лінія призначена для вирішення широкого спектру завдань очищення та калібрування. В залежності від конкретних завдань, виду зернової культури, технологічна схема насіннєвої лінії може бути більш або менш розвинена та виключати деякі операції, а її ефективність досягається підбором робочих органів машин та їх налагодженням.

Мал. 1 – Принципова схема технологічних ліній ретельного очищення зерна
Мал. 2 – Технологічна лінія ретельного очищення зерна
scroll-up-arrow