Обладнання для виробництва борошна, купити Обладнання для виробництва борошна в Україні за найкащою ціною | ОЛИС

Обладнання для виробництва борошна

Асортимент продукції

При переробці зерна пшениці та жита отримують сортове та цільнозернове борошно, висівки, кормові та некормові відходи.

Борошно це один з найбільш важливих компонентів в раціоні харчування людини. Його значення як продукту харчування зумовлюється харчовою цінністю, технологічними властивостями і широтою використання. Щорічного обсягу його виготовлення в Україні вистачає для задоволення потреб хлібопекарської, макаронної та кондитерської промисловостей, роздрібної торгівлі, громадського харчування і створення держрезервів.

Побічні продукти виробництва борошна – висівки використовуються як для харчових, так і для кормових цілей при приготуванні комбікормів для тварин і сільськогосподарських птахів.

Сучасна технологія переробки зерна у сортове борошно дуже складна, включає розвинену багатостадійну структуру і велику кількість різноманітного технологічного і транспортного устаткування.

Купівля обладнання для виробництва борошна вимагає значних капіталовкладень, але це вигідний бізнес, так як борошно та вироблена з нього продукція – це основа раціону харчування більшості населення усього Світу.

Технологічні особливості борошномельного виробництва

Сучасний борошномельний завод можна поділити на 3 відділення:

Підготовче або зерноочисне – у якому здійснюються технологічні операції очищення зерна від сторонніх домішок, очищення поверхні зерна за рахунок оббивних машин або лущильників, підготовки зерна шляхом вологотеплової обробки та формування помельних партій, контролю відходів.

Розмелювальне відділення – у якому безпосередньо здійснюється процес помелу очищеного та підготовленого зерна. При виробництві сортового борошна він складається з 7 етапів: первинне подрібнення або крупоутворення, сортування проміжних продуктів, збагачення проміжних продуктів на ситовіяльних машинах, шліфування проміжних продуктів, тонке подрібнення збагачених проміжних продуктів, вимел оболонкових продуктів, контроль борошна.

Фасувальне відділення – призначено для безтарного зберігання борошна, змішування та фасування борошна у мішки або пакети.

Технологічне обладнання для виробництва борошна

Для реалізації різних технологічних операцій з виробництва борошна наша компанія пропонує наступне обладнання:

Підігрів зерна – Підігрівач зерна ПЗ

Очищення – Зернові сепаратори ПСО, Ситові сепаратори ГОРИЗОНТ-К, Каменевідбирники ОМП, Трієр-куколевідбирник ТЦК, Трієр-вівсюговідбірник ТЦО; Сепаратор повітряний (аспіратор) АСО; Аспіраційна колонка АК; Магнітний сепаратор БМПО

Зволоження – Машина інтенсивного зволоження МІУ-3

Очищення поверхні – Машини оббивні МБО-3/6; МАО-3/6

Лущення – Дебрандер КАСКАД

Подрібнення – Вальцьовий верстат ВСМ

Додаткове подрібнення – Ентолейтор-дисмембратор ЕСМ-1,5

Сортування – Розсійник борошняний РМО-4

Вимел оболонкових продуктів – Вимельна машина МВМ

На сайті представлено опис, технічні характеристики та особливості технологічного обладнання, пропонованого для замовника. Сподіваємося, що дана інформація стане основою при прийнятті Вами рішення для того, щоб обрати наше обладнання.

Якщо є питання – звертайтесь! Проконсультуємо, разом підберемо технологічне обладнання, яке буде найбільш ефективним і корисним для вашого підприємства.

scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.