Самопливне обладнання, купити Самопливне обладнання в Україні за найкащою ціною | ОЛИС

Самопливне обладнання

Один із кращих транспортних пристроїв для зерна, що застосовуються на елеваторах, — це самоплив. Вони досить дешеві та прості при монтажі, а також не витрачають енергію під час експлуатації. Зерно зсипається за самопливом завдяки дії сили тяжіння.

Класифікація самопливного обладнання

Усі самопливи поділяються на відкриті та закриті. Відкриті не мають верхньої кришки. Вони дешевші, їх простіше обслуговувати та ремонтувати. Але при роботі із зерном утворюється так багато пилу, що на практиці відкриті самопливи практично не застосовуються.

За формою перерізу вони класифікуються як:

Круглу трубу простіше виготовляти, тому такі вироби коштують дешевше. Але фланцеві з’єднання для круглих труб коштують дорожче, ніж прямокутних. Крім цього, круглі труби при зносі простіше повертати на певний кут, тому термін їх служби збільшується в кілька разів. У квадратних труб можна змінювати дно, що значно дешевше за повну заміну.

Вибір між двома типами залежить від конструкції елеватора. Найкращий варіант – звернутися до представників виробника обладнання, які можуть підказати найефективніше інженерне рішення.

Конструкція самопливів

При проектуванні самопливів доводиться шукати компроміс в одному з найпростіших параметрів у нахилі труб. З одного боку чим він більший, тим більша швидкість транспортування зерна. Але зі збільшенням швидкості збільшується і можливість травмування зерен, і навіть прискорюється знос самих труб.

На практиці кут нахилу ніколи не роблять менше 36 градусів, тому що в цьому випадку підвищується ймовірність утворення затора при підвищенні вологості зерна або за наявності в ньому великої кількості сміття. Найбільш оптимальною вважається величина нахилу від 38 до 45 градусів.

Якщо необхідно транспортувати відходи зернопереробки, то можливість їхнього травмування не має значення, а сам кут нахилу збільшують. Максимальне значення може досягати величини 54 градуси при транспортуванні пилу.

Самопливи ОЛИС

Наша компанія виготовляє та реалізує високоякісне самопливне обладнання, адаптоване під українські умови. Такі пристрої витримують сніг, вітер та пил. Опціонально всі елементи можуть бути футеровані, що ще більше збільшує їх довговічність.

scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.