Гарантійне і післягарантійне обслуговування - Olis

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Компанія «ОЛИС» виробляє та постачає понад 250 видів обладнання для очищення та переробки зерна на борошно, крупи та пластівці, а також приладів для визначення якості зерна та готової продукції. Відповідно, на все обладнання, що поставляється, ми надаємо повний пакет гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Протягом терміну гарантії наша компанія надає безкоштовний ремонт або заміну дефектних комплектуючих чи обладнання згідно з умовами гарантійного обслуговування. Гарантія на обладнання встановлюється залежно від типу обладнання та умов його придбання. У разі гарантійного ремонту термін гарантії продовжується на час проведення ремонту.

Завдяки наявному в компанії складу запчастин та комплектуючих, ми можемо надати гарантійний сервіс у найкоротші терміни за допомогою власних сервісних служб або надання необхідних запчастин (комплектуючих) замовнику для самостійної заміни (за умови необхідної кваліфікації співробітників замовника).

Післягарантійне обслуговування

Ми розуміємо важливість безперебійної роботи обладнання, особливо у період збирання врожаю. Тому в режимі 24/7 наші сервісні фахівці готові надати післягарантійне та сервісне обслуговування обладнання у найкоротші терміни, щоб забезпечити стабільну роботу зерноочисного комплексу, млина чи крупозаводу. Тим самим надає повний комплекс необхідних робіт післягарантійного обслуговування:

  • діагностика та ремонт несправного обладнання
  • профілактичні та регламентні роботи
  • надання комплектуючих та запчастин
  • післяремонтний пуск та налагоджувальні роботи
  • тестова перевірка точності вимірювань (для лабораторного обладнання)

Зазначимо, що за багато років роботи, компанія ОЛИС зарекомендувала себе як відповідальний та надійний виробник обладнання для очищення та переробки зерна. Ми завжди намагаємося допомогти вирішити проблеми замовника, що виникають із експлуатацією та роботою нашого обладнання.

Отримати консультацію ви можете, зв’язавшись із нашими фахівцями.

Або залиште свої координати і ми вам обов’язково передзвонимо!

scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.