Транспортне обладнання, купити Транспортне обладнання в Україні за найкащою ціною | ОЛИС

Транспортне обладнання

Призначення

Зернозаготівельні та зернопереробні підприємства відносяться до виробництв з вертикальною організацією багатостадійного технологічного процесу, з послідовним направленням продуктів відповідно до схеми технологічного процесу з однієї машини на іншу за допомогою стаціонарних транспортних механізмів.

Стаціонарне транспортне обладнання призначено для переміщення зерна та продуктів його переробки. В залежності від виду операцій, що виконують, внутрішньоцеховий транспорт поділяється на: механічний, пневматичний та гравітаційний.

До механічного транспорту відносяться:

Пневматичний та аерозоль-транспорт забезпечує переміщення продуктів у будь-якому напряму за допомогою повітря. Буває нагнітального і всмоктувального типів.

Самопливний (гравітаційний) транспорт призначений для переміщення продуктів зверху-вниз.

Механічне транспортне обладнання

Норії – Норії зернові НЗ

Скребкові транспортери – Транспортер скребковий ТСО

Шнекові транспортери – Транспортер шнековий Ш

На сайті представлено опис, технічні характеристики та особливості транспортного обладнання, пропонованого для замовника. Сподіваємося, що дана інформація стане основою при прийнятті Вами рішення для того, щоб обрати наше обладнання.

Якщо є питання – звертайтесь! Проконсультуємо, разом підберемо транспортне обладнання, яке буде найбільш ефективним і корисним для вашого підприємства.

scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.