Переробка пшениці, ячменю, гороху та проса, Крупозаводи, купити Переробка пшениці, ячменю, гороху та проса в Україні за найкащою ціною | ОЛИС

Переробка пшениці, ячменю, гороху та проса

Технології переробки пшениці, ячменю, гороху та проса включають багато спільних операцій, що виконуються однаковими машинами. Такі технології зазвичай об’єднують в єдині виробництва, які називаються універсальними. Технології переробки пшениці, ячменю, гороху і проса включають такі основні операції: очищення зерна, лущення і шліфування, поділ продуктів лущення, подрібнення, сортування по крупності. Для очищення зерна використовуються сито-повітряний і магнітний сепаратори будь-якого типу, а також каменевідбірник. Для лущення і шліфування застосовуються машини «Каскад», що відрізняються особливою ефективністю при обробці пшениці, ячменю і гороху. Однак, в разі необхідності переробки значних обсягів проса його лущення проводиться за допомогою вальцедекових верстатів. Поділ продуктів лущення (ядро і оболонки) проводиться в аспіраторах різного типу. Подрібнені крупи (ячна та пшенична) отримують шляхом подрібнення відшелушенного зерна в подрібнювачі ударного типу. Сортуваннях крупи за крупністю з відділенням мучки проводитися в просіювальних машинах типу «Бурат» або в розсійниках. У разі необхідності отримання тільки гороху колотого до складу технологічної лінії включаються машину для розколювання цілого гороху. При переробці проса часто вінікає необходимость стабільного отримання пшона вищого сорту. У такому випадку передбачається его збагачення з використанням пневмосортировального столу.

З огляду на те, що універсальні виробництва реалізують досить нескладні технології, їх реалізація шляхом агрегатів малої продуктивності відрізняється високою ефективністю. Наші агрегатні універсальні крупозаводи ОПТИМАТІК-К-07 і ОПТИМАТІК-К-15 в комплексі з установками збагачення крупи, відповідно, УОК-1 і УОК-2, без сумніву є найкращим рішенням для невеликих виробництв. Для підприємств середньої продуктивності нами розроблені типові технологічні схеми, реалізовані комплектними крупозаводами на промисловому обладнанні. Ми сподіваємося, що їх функціональні можливості задовольнять вимоги більшості Замовників. Для вирішення Ваших особливих завдань ми готові створити виробництва за індивідуальними технічними завданнями.

Крупозаводи від компанії “ОЛИС” – успішне придбання для Вашого бізнесу!

Ми виробляємо:

 

scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.