Аспіраційне устаткування, купити Аспіраційне устаткування в Україні за найкащою ціною | ОЛИС

Аспіраційне устаткування

Системи аспірації – це спеціальне обладнання, призначене для видалення повітря з пилом та іншими відходами обробки матеріалів. Усунення пилу – це обов’язковий процес, який при неправильному виборі установок очищення може бути надто енерговитратним. Зазвичай у систему пиловловлювачів входять газоочисні установки та мережі повітроводів. Найбільш актуальною сферою використання систем є заводи з переробки та зберігання зернових продуктів.

Навіщо потрібні системи очищення повітря?

Промислова аспірація – це обов’язкова інвестиція, яка забезпечує більш комфортні умови для роботи, а також зберігання зернових продуктів. Поява дрібних частинок пилу або інших відходів призводить до небезпечних захворювань персоналу, що істотно прискорює псування обладнання та готову продукцію.

Установки вибираються залежно від специфіки підприємства. Ефективність роботи оцінюється співвідношенням віддалених частинок пилу та тих, які потрапили до робочої зони.

Які завдання розв’язує система аспірації?

Подібне обладнання встановлюється не лише на підприємствах з обробки зернових. Без пиловловлювачів неможливо обійтися на підприємствах з виробництва будматеріалів та при обробці деревини.

Аспірація відходів забезпечує:

– пожежо- та вибухобезпеку в приміщенні;
– високу якість кінцевої продукції;
– мінімізацію тимчасових витрат на видалення відходів у приміщенні;
– збільшення терміну служби обладнання;
– збільшення інтервалу між обслуговуванням інструменту (заточення, заміна, правка);
– ефективне використання відходів.

У нашій компанії «Олис» підприємства можуть замовити повний спектр аспіраційного обладнання. Це може бути як локальні системи малої продуктивності, і загальноцехові установки.

Утворення мінерального та органічного пилу на зернопереробних заводах – це обов’язковий процес. Уникнути вибухів та інших неприємностей допоможе встановлення якісного аспіраційного обладнання від нашої компанії. Пилоуловлювачі убезпечать підприємство від негативного впливу забруднень.

scroll-up-arrow