Лабораторне обладнання для зернових лабораторій в Україні | ціни від виробника «ОЛИС»
Олис

Виробництво та переробка зерна невід’ємно пов’язані з використанням різноманітного лабораторного обладнання. Воно необхідне для відбору проб зерна та продуктів його переробки, їх пробопідготовки, зважування та контролю показників якості згідно вітчизняних або міжнародних стандартів. Для цього в лабораторіях використовуються спеціальні лабораторні прилади та лабораторне обладнання загального призначення.

Набір та вибір лабораторного обладнання для лабораторії залежить від виду сировини та асортименту готової продукції, напряму її використання, наявності систем автоматичного контролю якості у потоці, розміру бюджету, вимог споживачів та інших факторів, тому обирається у кожному випадку індивідуально.

Групи лабораторного обладнання

За призначенням, видом обладнання та видом продукту для аналізу, лабораторне обладнання можна поділити на наступні групи:

 1. Відбір проб, їх гомогенізація та зберігання зразків (пробовідбірники, щупи, дільники, термоштанги, термометри)
 2. Очищення зерна та ситовий аналіз (сепаратори лабораторні, розсійники, сита, дошки розбірні, магніти)
 3. Подрібнення та лущення зерна (млини лабораторні, лущильники, машини вимельні лабораторні)
 4. Визначення вологості (шафи сушильні, пічі сушильні, охолоджувачі бюксів, вологоміри зерна, ваги-вологоміри, 
 5. ІЧ-аналізатори та експрес-аналізатори (настільні та портативні іч-аналізатори, аналізатори фосфоліпідів, вимірювачі вмісту олії)
 6. Візуальні та оптичні методи (діафаноскопи, аналізатори білості, аналізатори зображень)
 7. Компонентний аналіз (печі муфельні, аналізатори білка, дигестори, аналізатори вмісту жиру, аналізатори клітковини)
 8. Аналіз функціонально-технологічних властивостей зерна та борошна (пурки літрові, лічильники насіння, тістозамішувачі, набір обладнання для аналізу клейковини, вимірювачі деформації клейковини, преси для сушіння клейковини, прилади для визначення числа падіння, шейкери пробірок для ЧП, центрифуги лабораторні для SRC, аналоги амілографа, аналізатори вмісту пошкодженого крохмалю) 
 9. Аналіз реологічних властивостей тіста (аналоги альвеографа, фаринографа, екстенсографа, чілери, системи автоматичної подачі води)
 10. Аналіз хліба, кондитерських, макаронних та круп’яних виробів (тістозамішувачі, вимірювачі пористості, аналізатори текстури)
 11. Аналіз комбікормів, олійних культур, насіння та солоду (преси ручні для віджиму олії, вимірювачі твердості гранул, вимірювачі крихкості гранул, лічильники насіння, аналізатори пухкості солоду, термостати сухоповітряні)
 12. Ваговимірювальне обладнання (ваги платформні, лабораторні, аналітичні) 
 13. Інше обладнання, запасні частини та аксесуари (дозатори, ротаметри, газоаналізатори, дистилятори, бані водяні, центрифуги, мішалки магнітні, ексикатори, штативи, сушилки для посуду, диспенсери, таймери, совочки, чашечки, шпателі, скальпелі, бюкси, тиглі, щипці) 
 14. Лабораторний посуд (колби, циліндрі мірні, пробірки центрифужні, бутлі, воронки, диспенсери)
 15. Лабораторні меблі (шафи, столи, шафи витяжні, тумби)

У каталозі ви зможете знайти великий вибір якісного та високоточного лабораторного обладнання, лабораторні меблі, лабораторний посуд та аксесуари. Крім того, клієнти нашої компанії отримують можливість придбання витратних матеріалів. «Олис» гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, доступну вартість обладнання, а також знижки при оптових покупках та доставку по Україні.

Laboratorne obladnannia.
scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.