Крупозаводи, купити Крупозаводи в Україні за найкащою ціною | ОЛИС

Крупозаводи

Крупа є одним з основних компонентів харчування населення Землі, що зумовило різноманіття її асортименту і наявність великого споживчого ринку. Основною сировиною для виробництва круп є зерно ячменю, пшениці, рису, кукурудзи, вівса, гороху, гречки, проса. Рис, гречку і просо відносять до власне круп’яних культур, тому що з них традиційно виробляють тільки крупу. Інша частина перерахованих культур є основною сировиною для інших виробництв, наприклад, комбікормового, крахмало-патокового, спиртового, пивоварного.

Всі перераховані культури відрізняються між собою морфологією, співвідношенням анатомічних частин і хімічним складом. Значною мірою зазначені відмінності зерна різних культур пояснюють різницю їх структурно-механічних властивостей, що визначає особливості технології їх переробки і традиції споживання. Таким чином, крупи з проса, гречки і рису переважно отримують цілими. Крупи з пшениці, ячменю і кукурудзи отримують переважно в подрібненому вигляді. Вироблення гречаної крупи і зернових пластівців в більшості випадків вимагає використання гідро-термічної обробки з використанням пару.

Технологія переробки зерна кожної культури в крупу є індивідуальною, що відрізняється від будь-якої іншої. Разом з тим, при переробці пшениці, ячменю, гороху і проса більшість процесів подібні. Часто переробку цих культур об’єднують в одну технологічну лінію – універсальну. У ряді випадків переробку гречки доцільно об’єднати в одну лінію з переробкою проса. Виробництво вівсяних пластівців іноді доцільно доповнити можливістю виробництва пластівців з інших культур. Різноманіття асортименту і особливостей виробництва круп надає величезне поле для вирішення завдань переробки шляхом впровадження агрегатних крупоцехов, комплектних крупозаводів і особливо виробництв, що створюються за індивідуальними проєктами.

Ми виробляємо:

Крупозаводи з переробки пшениці, ячменю, гороха та проса (універсальні)

Крупозаводи з переработки гречки

Крупозаводи з переробки вівса

Крупозаводи з переробки кукурудзи

Лінія виробництва пластівців

Крупозаводи з переробки зерна бобових культур

Крупозаводи від компанії “ОЛИС”успішне придбання для вашого бізнесу!

scroll-up-arrow