Проектування, розробка і виробництво устаткування для переробки зерна в Україні - ОЛІС

ІНЖИНІРИНГ МЛИНІВ, КРУПОЗАВОДІВ І ЗЕРНООЧИСНИХ КОМПЛЕКСІВ

Будівництво (реконструкція) млина, крупозаводу або зерноочисного комплексу це важливий та відповідальний процес. Ще до початку проектних робіт, на етапі ідеї, концепції необхідно врахувати багато нюансів. З цією метою компанія ОЛИС надає комплекс інжинірингових послуг. Інжиніринг дозволяє врахувати всі нюанси майбутнього проекту і допомагає уникнути непередбачених ситуацій, додаткових необґрунтованих витрат, правильність розробки проекту і, як наслідок, отримати ефективно працюючий об’єкт (млин, крупоцех, зерноочисний комплекс та ін.)

Наша компанія здійснює передпроектний та проектний інжиніринг.

Передпроектний інжиніринг включає наступні види робіт:

  • Первинну консультацію
  • Розробка технології та підбір необхідного обладнання
  • Розробка технічного завдання
  • Підготовка техніко-економічного обґрунтування та попереднє бюджетування.
  • Розробка передпроекту та технологічної схеми. Прописуються обсяги та перелік одержуваних продуктів, маршрути руху сировини та продуктів, продуктивність обладнання, найменування обладнання (зерноочисного, транспортного, технологічного, аспіраційного та ін.)
  • Контроль виконання всіх робіт передбачених передпроектним інжинірингом.

Варто зазначити, що перелік послуг у передпроектному інжинірингу може змінюватись в залежності від складності проекту та умов замовника.

Проектний інжиніринг

Проектний інжиніринг – це вже безпосереднє проектування, складання чіткого технічного завдання на постачання обладнання, готуються робочі креслення та інша необхідна документація для початку будівництва (реконструкції) млинзаводу, крупозаводу чи зерноочисного комплексу.

Післяпроектний інжиніринг

До обов’язків післяпроектного інжинірингу належить контроль виконання проекту, надання послуг з його реалізації, контроль будівельних та монтажних робіт, контроль запуску та введення в експлуатацію об’єкта.

Таким чином, інжиніринг, який надає компанія «ОЛИС», дає можливість ще на етапі ідеї максимально ефективно продумати всі технічні та фінансові нюанси майбутнього його проекту, а також простежити всі етапи його реалізації до введення в експлуатацію.

scroll-up-arrow