Аспіраційне та самопливне обладнання, купити Аспіраційне та самопливне обладнання в Україні за найкащою ціною | ОЛИС
Аспіраційне та самопливне обладнання

Призначення

Зернозаготівельні та зернопереробні підприємства відносяться до виробництв з вертикальною організацією багатостадійного технологічного процесу, з послідовним направленням продуктів відповідно до схеми технологічного процесу з однієї машини на іншу за допомогою стаціонарних транспортних механізмів.

Стаціонарне транспортне обладнання призначено для переміщення зерна та продуктів його переробки. В залежності від виду операцій, що виконують, внутрішньоцеховий транспорт поділяється на: механічний, пневматичний та гравітаційний.

До механічного транспорту відносяться:

  • норії, які здійснюють переміщення по вертикалі знизу-вверх;
  • конвеєри (ланцюгові, стрічкові, шнекові транспортери), які здійснюють переміщення по горизонталі або з невеличким нахилом;
  • трубчасті скребкові (манжетні) конвеєри, які переміщують продукти як у горизонтальному, так і вертикальному напрямах;

Пневматичний та аерозоль-транспорт забезпечує переміщення продуктів у будь-якому напряму за допомогою повітря. Буває нагнітального і всмоктувального типів.

Самопливний (гравітаційний) транспорт призначений для переміщення продуктів зверху-вниз.

Процес транспортування зерна та продуктів його переробки супроводжується виділенням більшої кількості пилу. Висока концентрація пилу у повітрі може привести до пожежі та вибуху, а також створює умови, небезпечні для здоров’я людини. Тому обов’язковим процесом на будь-якому елеваторі або зернопереробному підприємстві є процес очищення повітря, що досягається встановленням аспіраційного обладнання.

Пневмотранспортне та аспіраційне обладнання

Вентилятори – Вентилятори високого тиску ВВТ; Вентилятор ВЦ 14-46

Шлюзові затвори – Затвор шлюзовий ШЗО; Затвор шлюзовий БШМ

Циклони-розвантажувачі – Циклони-розвантажувачі У2-БЦР; Циклони-розвантажувачі У2-БРО

Циклони – Циклони ЦОЛ; Циклони УЦ-38; Циклони УЦО; Батарейні циклони 4-БЦШ

Самопливне обладнання

Труби самопливні – Труба самопливна СТ

Вводи та відводи – Ввод симетричний круглий CC; Ввод одинарний СВ; Відвід одинарний СВ

Клапани перекидні – Клапан перекидний круглий з електроприводом КПО; Клапан перекидний круглий ручної КПО; Клапан перекидний симетричний круглий ручний КПС

Засувки шиберні – Засувка шиберна з приводом ЗШ; Засувка шиберна ручна ЗШ

На сайті представлено опис, технічні характеристики та особливості аспіраційного і самопливного обладнання, пропонованого для замовника. Сподіваємося, що дана інформація стане основою при прийнятті вами рішення для того, щоб обрати наше обладнання.

Якщо є питання – звертайтесь! Проконсультуємо, разом підберемо обладнання, яке буде найбільш ефективним і корисним для вашого підприємства.

scroll-up-arrow