Млинзаводи, купити Млинзаводи в Україні за найкащою ціною | ОЛИС

Млинзаводи

Аналіз світового розвитку млинових виробництв показує стійкі тенденції створення сучасних млинів за скороченими структурами. Впровадження скорочених структур у практику помелів дозволяє зменшити кількість використовуваного обладнання і, як наслідок, суттєво здешевити вартість млинового виробництва в цілому. Проте, скорочення структур помелів у рамках традиційних технологічних підходів та традиційного обладнання неминуче тягне за собою зниження якості та виходу борошна. Як правило, більшість виробників млинів компенсують цей істотний недолік підвищенням вимог до якості зерна. Часто це стає неприємним сюрпризом для Замовника, коли обладнання вже куплено та поставлено. Разом з тим наша компанія має рішення, які гарантовано забезпечують скорочення структури помелу і, відповідно, вартості технології при забезпеченні її ефективності. У переважній кількості випадків наші млини дають навіть більш високі результати порівняно з млинами, що реалізують розвинені структури. Зазначений шлях прокладено нами через розробку нових технологічних операцій і машин, що їх реалізують. Успішність цього підходу забезпечена багаторічними науково-дослідними та впроваджувальними роботами нашої компанії. За матеріалами зазначеної роботи у 2013 р. було захищено докторську дисертацію на тему «Наукові основи та практика підвищення ефективності сортових хлібопекарських помелів пшениці». Робота виконувалася в Національному університеті харчових технологій (м. Київ) та Одеській національній академії харчових технологій, апробація результатів широко проводилася компанією «ОЛИС» на борошномельних підприємствах України та за її кордоном.

Сьогодні ми виробляємо млини сортового помелу пшениці продуктивністю від 30 т/добу до 500 т/добу і більше за скороченою структурою помелу. Інтенсифікація процесу переробки забезпечується впровадженням таких операцій як плющення, лущення, фракціонування, а також використанням спеціальних режимів кондиціювання зерна та його розмелювання. Вказані особливості переробки забезпечуються цілою низкою нових машин, таких як: дебрандери конструкції «Каскад», машини для очищення поверхні зерна МАО, розсійники борошняні типу РМО-4, дисмембратори ЕСМ, підігрівачі зерна ПЗ та ін.

Види млинів

Млини за видом оснащення можна поділити на 2 типи: агрегатні та комплектні.

Агрегатні млини мають уже готовий проєкт розміщення обладнання у металоконструкції та потребують мінімальний час на їх монтаж та введення в експлуатацію.

Комплектні млини можуть мати різну продуктивність, потребують розроблення індивідуальної схеми технологічного процесу та комплектуються набором обладнання відповідно до можливостей розміщення обладнання у будівлі замовника.

Ми виробляємо:

Млинзаводи від компанії “ОЛИС”успішне придбання для вашого бізнесу!

scroll-up-arrow