▷ Процес первинного очищення зерна. Обладнання, що використовується для первинного очищення зерна

Первинне очищення зерна

Перед первинним очищенням зерна, для того, щоб підвищити ефективність роботи зерноочисного обладнання, зазвичай проводять попереднє очищення. Обробку можна починати з первинного очищення зерна, якщо зерно не вимагає сушіння, при цьому міститься невисокий відсоток засміченості. Первинне очищення зерна гарантує відповідність основної фракції зерна базовим нормам стандарту продовольчого зерна.

З зерноочисними машинами від компанії “ОЛИС” процес первинного очищення зерна стане зручним та ефективним. Зерновий сепаратор “Горизонт-К” – найкраще рішення для первинного очищення зерна, так як він має велику площу поверхні, що просіває. Ефективне первинне очищення зерна відбувається завдяки зручній комплектації “Горизонта-К”, так як до складу сепаратора може входити повітряний сепаратор із замкнутим циклом повітря ВСЗ або сепаратор із розімкненим циклом повітря ВСН, а на виході повітряна колонка КАО-1. “Горизонт – К” дозволяє максимально скоротити кількість пошкодженого зерна.

Якщо Ви хочете придбати якісне та довговічне обладнання за оптимальну ціну, то зернові сепаратори “Горизонт-К” від компанії “ОЛИС”, які використовуються для первинного очищення зерна, спеціально розроблені для ваших потреб. Зверніться до наших консультантів, і вони забезпечать Вас усією інформацією!

Опубліковано в
scroll-up-arrow