▷ Очищення товарного зерна за допомогою різних зерноочисних машин

Очищення товарного зерна

Для того, щоб провести очищення товарного зерна, що відповідає базисним нормам стандарту продовольчого зерна, недостатньо одного етапу. Процес цей трудомісткий і непростий, так як із зернового матеріалу потрібно витягти сміття, різне за розміром, зерно інших сільськогосподарських рослин, домішки різної консистенції, пошкоджене зерно, мінеральні домішки, легкі домішки.

Очищення товарного зерна вимагає багаторазового пропуску зерна через різні зерноочисні машини, в процесі якого через численні механічні дії зерновий матеріал може травмуватися, що погано позначається на якості зернової, борошномельної та комбікормової продукції надалі.

Однак вихід для проблеми, що склалася, знайдено! Це зерноочисний сепаратор “ЛУЧ-ЗСО” виробництва компанії “ОЛИС”. Ця машина чудово справляється з очищенням товарного зерна від легких, незначних за розміром та великих домішок на механізованих струмах, елеваторах, ЗАВах та інших об’єктах переробки зерна. Завдяки барабанному типу вирішує машини та обертанню барабана на невеликих обертах відсутнє травмування зерна. Також значною перевагою даної зерноочисної машини є те, що вона може комплектуватись повітряними сепараторами ВСН та ВСЗ. Ця особливість дозволяє досягати високих результатів у очищенні товарного зерна від домішок. Очищення товарного зерна за допомогою сепаратора “ЛУЧ–ЗСО” від компанії “ОЛИС” забезпечує ефективний відбір домішок із зерна для подальшої технологічної переробки.

Опубліковано в
scroll-up-arrow