Попереднє очищення зерна - статті пресцентру компанії ОЛИС

Попереднє очищення зерна

Для очищення сильновологого та сильно засміченого зерна, а також для сушіння зерна необхідно провести попереднє очищення зерна, тобто видалити великі домішки. У зібраному врожаї завжди міститься високий відсоток різних домішок – зерна інших сільськогосподарських рослин, зіпсованих зерен, великих домішок, випадкових предметів.

Що забезпечує попереднє очищення зерна?

  1. При попередньому очищенні зерна видаляється більша частина вороху;
  2. За допомогою попереднього очищення зерна знижується вологість врожаю, що обробляється, і підвищується можливість рівномірного нагрівання зерна, при цьому скорочуючи витрати на сушіння;
  3. Попереднє очищення зерна сприяє збільшенню терміну зберігання зерна у кілька разів;

Все це можливе при використанні скальператора СКО! Ця зерноочисна машина виробництва ТОВ “ОЛИС” призначена для попереднього очищення зерна – видалення великої домішки та сміття із зернового матеріалу, що застосовується на елеваторах та струмах. Вона забезпечує нормальний процес роботи сушарок, оберігає транспортне обладнання від забивання, займання та пересушування, зменшує кількість енергії, що споживається при сушінні зернового матеріалу, а також відбирає небажані предмети, які можуть перешкодити роботі обладнання або вивести його з ладу.

Опубліковано в
scroll-up-arrow