Зерноочисна техніка - статті пресцентру компанії ОЛИС

Зерноочисна техніка

Агропромисловий комплекс України на сьогоднішній день неможливо уявити без зерноочисної техніки. Великі сільськогосподарські підприємства та дрібні фермери не можуть обходитися без повітряних та ситових сепараторів. Досвідчений керівник розуміє, що якісна зерноочисна техніка – запорука високого прибутку та процвітання бізнесу в агросфері. Компанія “ОЛИС” – лідер у розробці та виробництві високотехнологічного обладнання для очищення зерна. Наша зерноочисна техніка відмінно виконує попереднє очищення, первинне очищення, вторинне очищення зерна, сортування, калібрування зерна пшениці, ячменю, кукурудзи, гречки, вівса, соняшнику, гороху, ріпаку та інших культур.

Зерноочисна техніка може відрізнятися за різними принципами очищення. Наприклад, за “аеродинамічним” та “геометричним” (за довжиною та шириною) принципами працює зерноочисний сепаратор «ЛУЧ» ЗСО, виробником якого є компанія “ОЛИС”. Він — один із найкращих у своєму роді, тому що до його складу входить повітряний сепаратор із замкнутим циклом повітря, що дозволяє дбайливо очищати зерно від легких домішок, при цьому не потребує додаткової установки вентилятора та циклону, та ситовий сепаратор барабанного типу, який очищає зерно. від дрібних та великих домішок, не травмуючи його.

Зерноочисна техніка “ОЛИС” включає останні технологічні досягнення в зернообробці, вона надійна, економічна і високопродуктивна. Якщо Ви зацікавлені в якісних і надійних очисних машинах, зв’яжіться з нами і ми обов’язково відповімо на всі питання, що Вас цікавлять!

Опубліковано в
scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.