▷ Круп'яне обладнання: сфери застосування та особливості використання

Круп’яне обладнання

Перед тим, як переробляти зерно на крупи на заводах, його необхідно відокремити від різних домішок, сміття та пилу, тобто провести очищення. Для отримання готової продукції – крупи очищене зерно необхідно пролущити, подрібнити та розсортувати на фракції. Усі ці операції неможливо здійснити без спеціального круп’яного обладнання.

Круп’яне обладнання виробництва ТОВ “ОЛИС” забезпечує високий ступінь обробки зерна та вихід готової продукції. Наша компанія вже десять років успішно випускає круп’яне обладнання для малого, середнього та великого бізнесу. Круп’яне обладнання “ОЛИС” підрозділяється на два види крупоцехів: агрегатовані універсальні крупоцехи з продуктивністю 7 і 15 т/добу і майданчиком для обслуговування), і комплектні універсальні крупоцехи продуктивністю від 30 т/добу до 240 т/добу з переробки пшениці, ячменю, гороху, проса, гречки, кукурудзи, вівса та ін.

За допомогою універсального крупоцеху «ОПТИМАТИК-К-15» виробництва “ОЛИС” можна отримати такі види круп: перлову, ячну, пшеничну, горохову та пшоняну. Дане круп’яне обладнання гарантує отримання якості крупи вище за вимоги ГОСТу і дозволяє задовольнити попит сучасного агроринку. Крупоцех “ОПТИМАТИК-К-15” має ряд переваг, зокрема компактність, зручне транспортування за рахунок пневмотранспорту, низьке споживання електроенергії, попереднє очищення зерна, встановлення додаткових опцій, що підвищують можливості круп’яного обладнання. Купуючи «ОПТИМАТИК-К-15», Ви знайдете впевненість як машину на тривалий період. Використання круп’яного обладнання компанії “ОЛИС” забезпечить швидку окупність обладнання.

Опубліковано в
scroll-up-arrow