У переробці зерна бере участь різне устаткування, оскільки складається зі складних трудомістких технологічних процесів. Комплексне обладнання для круп (крупоцеху, лінії пластівців та встановлення збагачення круп) застосовується для очищення та переробки сировини на крупи та пластівці різних культур. На обладнанні для круп здійснюються процеси очищення, зволоження, пропарювання, сушіння, лущення, подрібнення та поділу на фракції.

Сучасним агропромисловникам важливо, щоб крім цього обладнання для круп було автоматизовано та комп’ютеризовано для зручності використання. Компанія ”ОЛИС” постійно розвиває та оновлює технології виготовлення обладнання для круп, покращуючи умови роботи виробникам зернових товарів, сприяючи процвітанню бізнесу в агросфері.

Компанія “ОЛИС” розробила універсальну технологічну схему, на основі якої було побудовано таке багатофункціональне обладнання для круп, як універсальні крупоцехи “ОПТИМАТИК-К-07” та “ОПТИМАТИК-К-15”, що дозволяють переробляти пшеницю, ячмінь, горох, просо, кукурудзу. крупу з високими показниками виходу готової продукції. Це обладнання дозволяє зменшити витрати електроенергії та скоротити кількість обслуговуючого персоналу.

Особливість конструкції обладнання для круп від ТОВ “ОЛИС” – це універсальність, якість, гнучкість, широкі можливості технологічної схеми, наявність систем керування, захисту та сигналізації. Все, що Вам потрібне для розвитку прибуткового сільського господарства, ви знайдете у нас!