OLIS поставила до Канади завод з виробництва круп та пластівців

Компанія OLIS поставила до Канади завод з виробництва круп та пластівців

Компанія «OLIS» розробила технологію, виготовила та поставила до Канади обладнання для перероблення ячменю, вівса і гороху в крупи продуктивністю до 60 т/добу та лінію виробництва вівсяних пластівців продуктивністю до 36 т/добу, – про це повідомила пресслужба компанії.

В комплект постачання ввійшли:

«Наша компанія з 1982 року займається насінництвом зернових і кормових культур та соєвих бобів. Також у нас є напрямок з виробництва кормів для коней та птиці. Три роки тому вирішили побудувати завод з перероблення вівса та ячменю в крупу та пластівці. В перспективі планується виробництво гороху колотого. Наразі завод запущений та виходить на планові режими роботи», – відзначили в компанії.

Також в компанії розповіли, що монтаж обладнання та пусконалагоджувальні роботи проходили в онлайн режимі під наглядом спеціалістів OLIS з України.

«Роботу над даним проєктом почали ще до війни. Головним викликом було розробити  технологію лінії з можливістю  вписати  обладнання в нестандартне приміщення. Тому нашим спеціалістам довелось змінити технологію так, щоб вмістити необхідне обладнання в наявне приміщення і при цьому відповідати всім нормам»,- розповів Володимир Чеглатонєв, заступник генерального директора з комерційних питань ТОВ «ОЛИС».

Також в компанії додали, що це не перша успішна співпраця з підприємствами Канади, адже раніше «OLIS» постачали туди зерноочисні сепаратори, окреме зернопереробне та лабораторне обладнання. Співпраця з канадськими підприємцями це найкращий прояв довіри до нашої компанії, та визнання високих стандартів українського виробника в цілому.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу продажів за номером:

☎ +38 (067) 822-85-58

ТОВ «ОЛИС» – якість, перевірена часом!

Опубліковано в
scroll-up-arrow