У рамках реалізації стратегії зі зміцнення на внутрішньому ринку України та розширення експортних поставок виробленого обладнання, компанією було побудовано новий завод з урахуванням усіх сучасних вимог. Виробництво оснащене сучасним машинобудівним обладнанням. Для ідентифікації компанії та створення єдиного бренду, як для внутрішнього, так і зовнішнього ринку проведено ребрендинг. Внаслідок якого кириличний логотип компанії “ОЛИС” трансформувався в OLIS.

 

“Без зайвої скромності скажу, що виробництво компанії “ОЛИС” оснащене за останнім словом машинобудівної техніки і технології. Перелік нововведень включає найсучасніші комплекси плазмового та лазерного різання металу, стрічкопилкові верстати, листозгинальні верстати, чотири центри механічної обробки, комп’ютеризований центр термічної обробки, цілу низку допоміжного обладнання виробництва Німеччини, Південної Кореї, Швеції та Італії”, – зазначив О.П. Верещинський.

Також у рамках модернізації виробництва повністю переобладнано слюсарно-зварювальну дільницю, дільниці остаточного складання зерноочисного та зернопереробного обладнання, та дільницю складання лабораторного обладнання. З метою оптимізації внутрішньоцехової логістики, інженерами компанії було сконструйовано та виготовлено десятки видів внутрішньоцехової та міжцехової тари, а також різноманітного оснащення, пристосувань і спеціального інструменту.

“Ми пішли на максимальну модернізацію заради наших клієнтів. Крім технічного переозброєння, на заводі змонтовано повноцінний зернопереробний цех і зернову лабораторію, які дають нам змогу вдосконалювати технологію обробки та переробки зерна, а також ефективність роботи обладнання. Наші вироби стали ще кращими, функціональнішими та надійнішими, що безсумнівно покращить роботу і наших замовників”, – зазначив Верещинський О.П.

Крім того, у планах компанії на 2022 рік вивести на ринок нову лінійку глибоко модернізованих сепараторів ГОРИЗОНТ, а також кілька нових лабораторних приладів. А разом із тим і розширити географію поставок обладнання.

“На сьогоднішній день компанія ОЛИС розробляє технології і поставляє зерноочисні сепаратори та обладнання для виробництва круп і пластівців, а також лабораторне обладнання для визначення якості зернових культур в більш ніж 30 країн світу. Минулого року до географії поставок додалися Канада, Фінляндія, Данія та Швеція. Наше обладнання добре прийняли за кордоном, воно не поступається, а багато в чому й перевершує обладнання європейського та американського виробництва. Відповідно йдуть повторні звернення і заявки. Тож підвищуючи технічний рівень виробництва до світових запитів, ми також і посилюємо свою індивідуальність, зокрема проведенням ребрендингу компанії”, – додав комерційний директор Володимир Чеглатонєв.

Будівництво нового заводу, модернізація виробництва, розширення лінійки обладнання, вихід на нові ринки – все це лише початок великого шляху компанії ОЛИС, адже попереду ще стільки нових ідей та грандіозних планів!