У Сумській та Одеській областях компанія ОЛИС у березні увела в експлуатацію два агрегатних універсальних крупозаводи «ОПТИМАТИК К-15». Крупозаводи призначені для переробки зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи й проса у крупи. Продуктивність кожного заводу становить близько 15 т / добу з переробки зерна і залежить від найменування крупи, що виробляється. Крупозаводи працюють у автоматичному режимі. Контроль роботи забезпечує оператор з центрального пульта управління.

Установлення невеликих універсальних крупорушок дозволяє на регіональному районному рівні забезпечити місцеве населення якісними крупами. Як правило вони встановлюються у глибинці, куди доставка борошна і круп промислового виробництва через велике транспортне плече практично не здійснюється. Тому єдиним виходом є запуск власного виробництва на базі універсальних міні-крупозаводів», зазначив Володимир Чеглатонєв, комерційний директор ТОВ« ОЛИС».

Також В. Чеглатонєв додав, що конструкція і оснащення крупозаводу забезпечує вихід і якість круп (пшенична, ячна, перлова, горохова, кукурудзяна і пшоно) на рівні вимог діючих норм, що дозволяє впевнено задовольняти потреби сучасного ринку.

«Завод ОПТИМАТИК К-15 поставлений з несучою металоконструкцією, сходами і площадкою обслуговування, бункерами, системою аспірації, системою пневмотранспорту, електричною частиною і автоматикою. Під час виготовлення крупозавод пройшов стадію контрольного складання на підприємстві. Це дозволило встановити і запустити його у роботу на місці протягом трьох днів. При цьому додаткові роботи з різання, зварювання й обробки металу на місці складання повністю виключені», зазначає Савич Роман, керівник проекту ТОВ« ОЛИС ».

З питань придбання та установлення
комплексів і ліній переробки зерна у борошно, крупу або пластівці
звертайтеся до відділу продажів ТОВ «ОЛИС»
перейти на сторінку Контакти