OLIS на елеваторі в Молдові запустила зерноочисний сепаратор Горизонт К-400

Запуск зерноочисного сепаратора Горизонт К-400 в Молдові

Компанія OLIS на елеваторі в Молдові успішно запустила зерноочисний сепаратор Горизонт К-400. Продуктивність сепаратора становить 160 т/год.

В комплект поставки ввійшли:

  • повітряний сепаратор замкнутого циклу ВСЗ-160, встановлений перед ситовим кузовом,
  • дві аспіраційні колонки КАО-1,3, встановлені після ситовго кузова,
  • система аспірації,
  • щит керування.

Завдяки сучасному обладнанню компанії OLIS, молдавський елеватор отримав можливість очищати зерно високої якості та готувати його до подальшого збереження або переробки/реалізації. Крім того, сепаратор Горизонт К-400 забезпечує екологічну безпеку процесу очистки зерна, оскільки зменшує викиди пилу завдяки двоетапній системи аспірації (замкнутої та класичної).

Нагадаємо, що зерноочисний сепаратор Горизонт К-400 призначений для очистки зерна сільськогосподарських культур від крупних, дрібних і легких домішок. Сепаратор має високу продуктивність, ефективну очистку зерна, завдяки великій робочій площі сит; надійну конструкцію та зручність експлуатації.

«Ми вже давно співпрацюємо з молдавськими аграріями, які прагнуть покращити якість та конкурентоспроможність своєї продукції на ринку. Тому компанія OLIS продовжує сприяти розвитку агросектора не тільки України, а й допомагати нашим сусідам та надавати їм якісне та надійне обладнання для очистки та переробки зерна», – зазначив Володимир Чеглатонєв.

Опубліковано в
scroll-up-arrow
This site is registered on wpml.org as a development site.