ОЛИС – 15 років у світі зернових технологій!

ОЛИС – 15 років у світі зернових технологій!

8 квітня 2020 року наша компанія відзначає 15-річчя свого заснування. За цей період ми реалізували тисячі проектів різної складності з очищення, переробки та контролю якості зерна в Україні та за її межами.

«За 15 років роботи ми налагодили поставки обладнання на території України та в інші країни, де цінують оптимальне співвідношення ціни й якості обладнання. Споживачі більше ніж у 25 країнах світу оцінили якість, ефективність і надійність зерноочисних сепараторів, крупозаводів, лабораторного та іншого обладнання виробництва ОЛИС і все частіше віддають перевагу нам, а не західним аналогам», — уточнив комерційний директор ОЛИС Чеглатонєв Володимир.

На сьогодні ОЛИС випускає близько 200 найменувань обладнання. За весь час своєї роботи компанія запатентувала 30 своїх розробок.

«З гордістю повідомляю, що в Україні, яка є найбільшим світовим виробником зерна, кожна лабораторія з оцінки його якості працює на обладнанні нашого виробництва!» — додав Чеглатонєв Володимир.

На підприємстві впроваджені передові засоби виробництва та новітні методи організації усіх процесів.

Дякуємо кожному з наших фахівців за внесок у спільну справу та досягнення компанії!Спасибі нашим замовникам та партнерам, що довіряєте нам та обираєте ОЛІС!

Опубліковано в
scroll-up-arrow