Мобільний зерноочисний комплекс ЗАВ Нива ОЛИС

Мобільний зерноочисний комплекс ЗАВ Нива ОЛИС

Представляємо Вашій увазі!
Мобільний зерноочисний комплекс ЗАВ Нива
на базі зернового сепаратора ЛУЧ ЗСО.

На сьогоднішній день нами освоєний випуск трьох моделей ЗАВ НИВА на базі сепараторів ЛУЧ ЗСО-35, ЛУЧ ЗСО-50 і ЛУЧ ЗСО-75 продуктивністю 15, 25 і 50 тонн на годину.

Комплекс призначений для попереднього та первинного очищення зерна, а також для сортування та калібрування зерна й насіння.

Початкове зерно з приймального бункера самопливом подається у норію, яка транспортує зерно для очищення у зерноочисний сепаратор ЛУЧ ЗСО, що складається з повітряного сепаратора і ситового сепаратора барабанного типу.

У повітряному сепараторі зерно очищається від легких домішок, які виводяться у загальну аспіраційну мережу.

Далі зерно надходить у ситовий сепаратор, в якому відбувається очищення зерна від великих і дрібних домішок.

Очищене зерно і домішки виводяться з сепаратора через випускні патрубки.

Наявність аспіраційної системи, що має у своєму складі циклон, вентилятор і повітроводи, забезпечує відбір легких домішок і знепилювання комплексу.

Управління комплексом здійснюється через центральний пульт з елементами автоматики.

Мобільний зерноочисний комплекс ЗАВ Нива

Величезними перевагами даного комплексу є те, що це агрегатне рішення, яке не потребує виготовлення фундаменту під установку, не вимагає ніяких земляних робіт.

Комплекс поставляється повністю «під ключ». У процесі монтажу необхідне лише складання, роботи зі зварювання і різання металу не потрібні.

ЗАВ має невеликі габарити, конструкція дуже компактна.

Терміни з монтажу мінімальні.

Однією з головних переваг агрегату є зерноочисна машина барабанного типу ЛУЧ ЗСО, яка призначена для очищення усіх видів зернових культур і виконує попереднє, первинне і вторинне очищення зерна і насіння. Регулювання якості очищення у сепараторі здійснюється за допомогою зміни кута нахилу барабана. Кут нахилу і частота обертання барабана проводиться автоматично, в залежності від виду зерна, що очищують, і режимів очищення.

ОЛИС – компанія виробник, яка виробляє якісне та надійне обладнання, проводить навчання обслуговуючого персоналу і виконання робіт будь-якої складності.

Для детальної інформації звертайтеся до відділу продажів за телефоном:
+38 (067) 822-85-58

ОЛИС – якість, перевірена часом!

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу продажів за номером:

☎ +38 (067) 822-85-58

ОЛИС – якість, перевірена часом!

Опубліковано в
scroll-up-arrow