Акційні товари - Olis

Акціонні товари

Агрегатний універсальний крупозавод “ОПТИМАТИК-К-07”

Агрегатний універсальний крупозавод “ОПТИМАТИК-К-07” призначений для перероблення зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи та проса на крупи з отриманням пшеничної, ячної, перлової, горохової, кукурудзяної крупи та пшона.

Агрегатний універсальний крупозавод “ОПТИМАТИК-К-15”

Конструкція та оснащення агрегатного універсального крупозаводу “ОПТИМАТИК-К-15” забезпечує вихід і якість крупи, не нижчу за вимоги чинних норм, що дає змогу впевнено задовольняти вимоги сучасного ринку.

Зерновий барабанний сепаратор “ЛУЧ” ЗСО

Зерноочисний сепаратор “ЛУЧ” ЗСО призначений для очищення зерна сільськогосподарських культур від великих, дрібних і легких домішок на механізованих токах, елеваторах, ЗАВах та інших об’єктах переробки зерна.

Скальператор СКО

Скальператор СКО призначений для попереднього очищення – видалення великої домішки та сміття із зерна.

Застосовується на елеваторах і токах.

Каменевідбірник ОМП

Каменевідбірники ОМП виробництва ТОВ “ОЛИС” застосовують для ефективного відділення мінеральних домішок із потоку зерна на зернопереробних підприємствах.

Зерновий сепаратор ПСО

Ситові сепаратори ПСО для сортування та очищення зернових культур від домішок, що відрізняються від зерна геометричними розмірами та аеродинамічними властивостями.

Агрегатний вузол збагачення круп УОК-2

Агрегатний вузол збагачення круп УОК-2 призначений для очищення зернових продуктів від важковідокремлюваних домішок.

Пневмосортувальний стіл СПС-1.0, СПС-3.5

Використовується під час очищення насіння зернобобових, зернових, олійних і круп’яних культур від важковідокремлюваних домішок, що відрізняються від основного зерна формою, властивостями поверхні, питомою вагою.

Зерновий сепаратор “ГОРИЗОНТ-К”

Сепаратор дає змогу виконувати такі операції: попереднє очищення, первинне очищення, вторинне очищення (сортування, калібрування).

Трієр-ляльковідбірник ТЦК

Трієр-ляльковідбірник ТЦК призначений для очищення зерна основної культури від короткої домішки куколю. Також використовується для сортування очищеного зерна за довжиною.

scroll-up-arrow