Компанія ОЛИС на міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018»

Компанія ОЛИС на міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018»

Компанія ОЛИС брала участь в
наймасштабнішій міжнародній
агропромисловій виставці «Агро-2018»,
яка проходила з 6 по 9 червня у Києві на ВДНГ.

Виставка «Агро-2018» – айбільший агропромисловий показ в Україні та Східній Європі. Це справжня платформа для впровадження інновацій, вдосконалення виробництва і розвитку усіх сфер Агропромислового комплексу нашої країни, яка дає можливість співпраці з іншими лідерами світового аграрного сектора.

Компанія «ОЛИС», як один з провідних представників України в області виробництва обладнання з переробки зерна і круп, брала участь зі своїм стендом, де були представлені:

  • зерновий сепаратор ЛУЧ ЗСО-200
  • ситовий сепаратор ПСО-6
  • універсальний крупоцех Оптиматик-К-15
  • і лабораторне обладнання для оцінки якості зерна та продуктів його переробки.

Важливою подією на цій виставці була ексклюзивна презентація НОВОГО зернового сепаратора «Горозонт-К-32», яка викликала величезний інтерес у відвідувачів і гостей нашого стенду.

«ГОРИЗОНТ-К-32» – це зерновий сепаратор з продуктивність до 200 т/с і площею, що просіює, до 32 кв.м! Наші гості отримали детальну консультацію про подане обладнання, також відповіді на усі питання, пов’язані з агротехнікою будь-якої складності.

«Агро-2018» – це привід заявити про себе, який допомагає придбати корисні знайомства з представниками сільськогосподарського бізнесу.

Компанія «ОЛИС» дякує усіх друзів і партнерів, які відвідали наш стенд на виставці «Агро-2018»!

 

 

Опубліковано в
scroll-up-arrow