«ОЛИС» запустил уникальные сепараторы ГОРИЗОНТ-К-300 на предприятиях Западной Украины. - новости пресс-центра компании ОЛИС

«ОЛИС» запустив унікальні сепаратори ГОРИЗОНТ-К-300 на підприємствах Західної України

На двох підприємствах, діючих у західному регіоні України, запущено плоско-решітні сепаратори ГОРИЗОНТ-К-300 виробництва ТОВ «ОЛИС».

Дані проєкти є найсучаснішими рішенням компанії, адже вони реалізовані з використанням двох повітряних сепараторів замкнутого циклу роботи ВСЗ та ВСЗМ перед ситовим кузовом та на виході з нього.

«Завдяки використанню двох сепараторів замкнутого циклу ВСЗ та ВСЗМ підприємство отримує можливість організації подвійного сепарування зерна – на вході в ситовий кузов і на виході з нього. Таке рішення є новинкою в світовій практиці, запровадженою нашою компанію, та дозволяє підвищити ефективність очищення зерна як високонатурного (кукурудза, пшениця, соя), так і низьконатурного (ріпак, льон, соняшник, овес, просо) від легких домішок, і оптимізувати витрати замовника», – відмітив комерційний директор ТОВ «ОЛИС» Володимир Чеглатонєв.

Так, вихідне зерно надходить у повітряний сепаратор із замкнутим циклом повітря ВСЗ-130 для виділення легких домішок, після чого – у плоскорешітний сепаратор, де відбувається очищення зерна від домішок, що відрізняються за геометричними розмірами. Отримані фракції очищеного зерна та домішок окремо виводяться з машини через випускні патрубки. Очищене зерно після плоскорешітного сепаратора додатково направляється в повітряний сепаратор замкнутого циклу ВСЗМ-130, де відбираються легкі домішки, що утворилися в процесі сепарування на решетах.

Також нагадаємо, що модельний ряд сепараторів ГОРИЗОНТ-К налічує 5 типорозмірів з продуктивністю від 40 до 240 т/год.

 

 

 

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу продажів за номером:
☎ +38 (067) 822-85-58

 

Опубліковано в
scroll-up-arrow