Компанія «ОЛИС» виступить Спеціальним партнером AGRO UKRAINE SUMMIT - Olis

Компанія «ОЛИС» виступить Спеціальним партнером AGRO UKRAINE SUMMIT

Місія компанії – безпечні, ефективні, доступні технології та машини для переробки зерна, які забезпечать людству статки, партнерам – прибуток, компанії «ОЛИС» – процвітання!

СЬОГОДНІ «ОЛИС»:

  • Має оригінальні сучасні технології та обладнання за всіма основними напрямками очищення зерна, виробництва борошна та крупи, що підтверджується більш ніж 30 патентами у зазначеній області;
  • Випускає близько 200 найменувань обладнання;
  • Має можливість виробництва різних зерноочисних комплексів, млинів і крупоцехів від етапу розробки технології до введення об’єктів в експлуатацію на обладнанні власного виробництва.

Серед напрямків, що розвиваються, особлива увага приділяється контролю якості зерна та продуктів його переробки. Результати докладених зусиль втілені в більш ніж 20-ти найменуваннях лабораторних приладів, що серійно випускаються. З гордістю повідомляє, що в Україні, яка є найбільшим світовим виробником зерна, кожна лабораторія оцінки його якості працює на обладнанні виробництва!

Відмінним принципом є пошук раціональних методів на вирішення складних технологічних завдань, що дозволяє забезпечити значний економічний ефект під час впровадження. Тому проекти та окремі вироби вигідно відрізняються ефективністю від створених за традиційними підходами.

Основу дослідницького та інженерно-технічного персоналу підприємства складають найкращі випускники Одеської національної академії харчових технологій, які здобули величезний практичний досвід на підприємствах галузі хлібопродуктів. Основою конструкторської групи та виробничого персоналу є колишні працівники верстатобудівних підприємств м. Одеси, чий високий професіоналізм відомий далеко за межами міста.

Сайт компанії: https://olis.com.ua/

Реєструйтеся на AGRO UKRAINE SUMMIT за посиланням: https://agro-ukraine-summit.com/

 

Опубліковано в
scroll-up-arrow